Ozonowanie

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych. Z tego powodu jest całkowicie bezpieczna, dzięki czemu stosowanie jej w często uczęszczanych miejscach nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa.

Ozonowanie pomieszczeń jest szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów z powietrza - właśnie dlatego na to rozwiązanie często decydują się nie tylko instytucje i duże firmy, ale też sklepy oraz mniejsze zakłady pracy, którym zależy na zapewnieniu zarówno odwiedzającym ich klientom, jak i swoim pracownikom optymalnych i w pełni bezpiecznych warunków. Wykorzystanie ozonu pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji każdego pomieszczenia, co oferuje wiele korzyści Twojej firmie. Przebywanie w miejscach pełnych wirusów i bakterii stanowi ryzyko dla zdrowia, a pomieszczenia pełne nieprzyjemnych zapachów, na przykład zapachu dymu papierosowego, są mało komfortowe i mogą wpływać negatywnie na produktywność pracowników oraz satysfakcję klientów - ozonowanie biur i sklepów daje Ci więc możliwość pozbycia się szkodliwych elementów z każdej powierzchni oraz powietrza, co przyniesie pozytywne skutki, podnosząc jakość i komfort zarówno samego obiektu, jak i wykonywanej pracy.

ozonowanie2-scaled.jpg
ozonowanie3-1-scaled.jpg

Ozon, który wykorzystujemy w ramach naszych usług, generowany jest przez specjalistyczne maszyny - działanie ozonu pozwala na pozbycie się drobnoustrojów, roztoczy oraz alergenów i zostało potwierdzone wieloma badaniami oraz opracowaniami. Skuteczność ozonowania jest świetnie udokumentowana - pozbywa się zarówno szkodliwych związków organicznych, jak i zapachów, przez co świetnie sprawdza się jako metoda dezynfekcji pomieszczeń, mieszkań, hoteli czy klimatyzacji.

W pełni dopasowana

oferta do Twojej firmy

Sprawdź pozostałą ofertę

Usługi sprzątania

Sprzątanie

Dla stałych klientów

Zaufali nam

Jesteśmy firmą sprzątającą z Warszawy, ale zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę. Współpracujemy z dużymi firmami posiadającymi wiele oddziałów, jak i małymi lokalnymi biznesami. Nieważne gdzie i komu świadczymy usługi sprzątania dbałość o szczegóły i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest stałym elementem naszej działalności - niezależnie od wielkości sprzątanej powierzchni. Jeśli chcesz zapewnić najwyższy standard czystości w swoich biurze - skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
icon5
icon4
icon4
Oddziały

Copyright by @Clicktime.pl. All Rights Reserved